Gizlilik Politikası


İDAPOLİSwww.idapolis.com.tr olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan ve hizmetlerimizden her türlü platformda faydalanan tüm üyelerimizin haklarını korumak bizim için öncelikli ve çok önemlidir.

Bu doğrultuda, işbu İDAPOLİS Özel Sağlık Gıda San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Gizlilik Politikası, üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Bu platform müşlerilerimizin kişisel verilerini korumak için 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tamamen uyumludur.  Güvenlik politikası - kişisel veri saklama ve imha politikası ile çerez politikası işbu politika’nın ayrılmaz parçasıdır.   

İşbu Gizlilik Politikamız 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir. İşbu Gizlilik Politikamız zaman zaman güncellenebilecektir. Politika’nın en güncel versiyonu satış sistemimizde bulunmaktadır.


 
..


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.