Projelerimiz

    BEES - Beekeeping European Environmental Sustainability - EU   


Proje yürütücülüğünü şirketimiz akademisyenlerinin yaptığı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi liderliğinde Avrupa Birliği Leonardo Da Vinci Programı Yenilik Transferi Projesinde Balıkesir Üniversitesi, İtalya, Macaristan, Polonya, Hollanda görev almış ve sürdürülebilir, sağlıklı bir yaşam için arı ve arıcılığın önemi vurgulanmıştır.

https://www.facebook.com/beesproject/

https://issuu.com/tudas-alapitvany/docs/bees-turkish

     Agricultural Youngsters Oriented Ultimate Training on Beekeeping - EU


İdapolis akademisyenlerinin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen bu projede Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi,İtalya, Romanya,Polonya ve Litvanya görev almıştır. Projede; kırsal alanlarda yaşayan gençlerin, arıcılık ürünlerini Sağlık Koruma, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıpta nasıl kullanabilecekleri ele alınmıştır.

https://tudasalapitvany.hu/en/projektek/agri-youth/


     

  Increased Opportunities For Professional Development in Apitherapy Sector - EU


İdapolis akademisyenlerinin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen bu projede Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi,  Balıkesir Üniversitesi,  İtalya, Romanya,  Polonya ve Macaristan’dan üniversiteler ve değişik kuruluşlar görev almıştır. Bu projede Apiterapi uygulamaları ele alınmıştır.

https://www.up2europe.eu/european/projects/increased-opportunities-for-professional-development-in-apitherapy-sector_106366.html

   

  APITHERAPY - Health and Healing From The Bees - EU

İdapolis akademisyenlerinin yürüttüğü bu proje, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından koordine edilmiştir. Balıkesir Üniversitesi,  Slovakya, Polonya ve Litvanya’dan üniversiteler görev aldığı bu projede Apiterapi uygulamaları Türkiye ve Avrupa Birliği üyesi ülkeleri düzeyinde ele alınmıştır.

http://apiedu.eu/

 

  Improving The Professional Development Opportunities in The Apitherapy Sector in Terms of Health - EU


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Slovakya, Polonya ve Romanya’dan değişik kuruluş ve üniversitelerin görev aldığı bu projede Apiterapi uygulamaları Türkiye ve Avrupa Birliği üyesi ülkeleri düzeyinde ele alınmıştır.

http://www.apihealth.eu/

   

 

..


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.